Flintas
   Nykštukas
   Kutis
   Su P.E.R.

      žurnalų
   kortų
   suvenyrų
   prenumerata

      forumas
   žaidimai

      reklama
   kontaktai
   ES parama
   Siūlome darbą

   ::: grįžti į pradžią





UAB leidykla "Jūsų Flintas":
Sikstas Ridzevičius Direktorius 8 687 43082 sikstas@flintas.lt
Giedrius Blockis Komercijos direktorius 8 686 96002 giedrius@flintas.lt
Limanda Bajarkevičienė Buhalterė 8 37 224489 limanda@flintas.lt
Rasa Arlauskaitė Administratorė 8 37 224489 rasa.a@flintas.lt
Rasa Dagienė Meninė redaktorė 8 686 39360 rasa@flintas.lt
Andrius Mažrimas Eksporto vadovas andrius@flintas.lt
Saulius Bartaška Gyvas Flintas 8 650 16414,
(837) 35 11 90
„FLINTAS“ redakcija:
el.paštas: kapitonas@flintas.lt
svetainė: www.flintas.lt
Facebook: Kapitonas Flintas (Magazine)

Vytautas Lukaševičius Redaktorius 8 686 39360 vytautas.l@games.lt
Ineta Daugirdaitė-Korsakova Dizainerė-maketuotoja ineta@flintas.lt
„Su. P.E.R.“ redakcija
el.paštas: super@flintas.lt
blogo svetainė: superblogas.flintas.lt

Ina Katkauskaitė Vyr. redaktorė 8 686 39360 ina@flintas.lt
Eglė Kundreckienė Dizainėrė-maketuotoja 8 686 39360 egle@flintas.lt
„MUSĖ PUSĖ“ redakcija:
Ina Katkauskaitė Vyr. redaktorė 8 686 39360 ina@flintas.lt
Eglė Kundreckienė Dizainėrė-maketuotoja 8 686 39360 egle@flintas.lt
„KUTIS“ redakcija:
svetainė: www.kutis.lt

Ilona Bumblauskienė Vyr. redaktorė 8 698 72223 ilona@flintas.lt
Dovilė Viltrakytė Dizainerė-maketuotoja dovile.viltrakyte@gmail.com
„NYKŠTUKAS“ redakcija:
el.paštas: info@nykstukas.lt
svetainė: www.nykstukas.lt

Ilona Bumblauskienė Vyr. redaktorė 8 698 72223 ilona@flintas.lt
Ineta Daugirdaitė-Korsakova Dizainerė-maketuotoja ineta@flintas.lt
„AŠ IR PSICHOLOGIJA“ redakcija
svetainė: www.asirpsichologija.lt

Egidija Šeputytė-Vaitulevičienė Vyr. redaktorė 8 686 39360 egidija@asirpsichologija.lt
Lina Kirbutienė Reklamos vadybininkė 8 657 70277 lina@asirpsichologija.lt
Saulė Pečiulytė Dizainerė-maketuotoja 8 686 39360 saule@flintas.lt

KUR MUS GALITE RASTI?
UAB leidykla „Jūsų Flintas“
V. Putvinskio g. 34, LT-44211 Kaunas.
Adresas korespondencijai:
p.d. 2392, LT-44015, Kaunas
e. paštas: info@flintas.lt, prenumerata@flintas.lt
Tel.: (8-37) 224489
Faks.:(8-37) 224489
Mob.: (8-686) 39360
URL: www.flintas.lt
atsisk. sąsk. LT36 7044 0600 0310 2577
AB „SEB bankas“, Kauno fil., banko kodas 70440.
Įm./k 134839832
PVM mokėtojo kodas: LT348398314
  © Flintas.lt 2011