Flintas
  Flinto BUMAS
  Su P.E.R.  žurnalų
  suvenyrų
  prenumerata  forumas
  žaidimai
  mobilizacija
  suvenyrai
  Flinto klubas  reklama
  kontaktai
::: Nuobodu? Išsirink patinkantį žaidimą ir žaisk tiesiog čia. Tik nesnausk, išbandyk juos visus!
Tai kosminė šaudyklė "Abalis" su puikiais grafikos elementais. Šaudydami priešus ir vengdami susidūrimo su jais, rinksite taškus.
Pilotuodami kosmini laivą, turėsite naikinti asteroidus, kartu vengdami, kad kuris jų į tave neatsitrenktų.

Šiame žaidime turėsite atremti ateivių puolimą. Turėsite pasistengti, kad nė viena jų lėkštė nenusileistų ant Žemės.
Turbūt jau keikvienam pažįstamas žaidimas "Gyvatėlė". Čia turėsite stengtis sugauti kuo daugiau pelių. Lengva nebus, nes vietoje jos nestovi!
Tiesą sakant, tai ne žaidimas. Tai tiesiog plytų siena, ant kurios galėsite išbandyti savo meninius sugebėjimus, piešdami virtualiais graffiti dažais.
Daugelio pamėgtas "Javanoid" žaidimas, žinomas begale pavadinimų. Valdydami mažą kamuoliuką, daužote plytų sieną. Tikrai puikus, spalvingas žaidimas.
Čia galite išbandyti nesudėtingas krabų lenktynes. Tai paprastas azartinis žaidimas, kuriame galite statyti virtualius pinigus krabų lenktynėse.
Ar kada teko paklaidžioti po tikrą labirintą? Ne? Siūlome pamėginti įveikti bent jau kompiuterinį variantą. Nesitikėkite, kad bus labai lengva.
Tai jau tikra klasika tapęs žaidimas "Jūrų mūšis", kurį daugelis esame ne kartą žaidę ir pamokų metu :). Visas išverstas į lietuvių kalbą.
Pabandykite sudėlioti internetinę puzzle (dėlionę). Kompiuterinė versija nepalyginamai paprastesnė už tikrąją, tačiau ir čia turėsite pasistengti.
Išbandyk puikų, visiems pažįstamą "Žodžių paieška" žaidimą, kurį tikrai ne kartą esi žaidęs kokiame nors galvosūkių žurnale.
Išbandykite puikų, visiems pažįstamą "Tetris" žaidimą. Šis spalvingas ir ganėtinai nesudėtingas žaidimas tikrai neleis nuobodžiauti.
Tai visiems gerai žinomas "kas - su kuo - kada - kur - kaip - ką veikė". Tik čia nereikia žodžių rašyti popieriaus lapelyje, užvynioti ir apsikeisti su kitu žaidėju - čia viskas paprasčiau ir greičiau, o juoko - gal net daugiau. ŽAISTI