Žurnalo "Flintas" balandžio numeris

Kas geriau: švęsti Velykas ar skaityti „Flintą“? Mes tai manom, kad skaityti „Flintą“, nes suvalgai du kiaušinius ir viskas, o su „Flintu“ smagu visą laiką!
Šis klausimas buvo labai lengvas, bet ar galėtum atsakyti į kitus, daug baisesnius? Pavyzdžiui, kas geriau: plauti galvą su pomidorų padažu ar valgyti bulvytes su šampūnu? A? Metam tau iššūkį, o tu jį gali priimti atsivertęs balandžio mėnesio „Flintą“!
Šiame numeryje bus daug smagių dalykų. Pakalbėsim apie didžiausius, stipriausius, greičiausius ir tvirčiausius superherojus ir rekordus. Taip pat gausi iš mūsų daug naudingų patarimų, kaip tapti nr. 1 „Fortnite“ žaidėju!
„Už kompo“ rasi įdomią „Mortal Kombat 11“ apžvalgą – Kiberis žiauriai pasistengė! Taip pat pakalbinom vieną kiečiausių lietuvių youtuberių – Ertyz! Jis tau papasakos, kodėl verta palaužyt liežuvį ir išmokti kalbėti angliškai.
Balandžio „Flinte“ pagaliau išsipildys tavo svajonė sukurti TOBULĄ savo žaidimo viršelį. O už tai netgi būsi apdovanotas!
Numerio naujiena – skyrelis „Tu vs. tėvai“. Kas geriau išmano dalykus? Mes net neabejojam, kad tu, bet gal tėvukai tave nustebins?
O geriausia tai, kad visos šios gėrybės yra vienoje vietoje. Viską rasi atsivertęs kiečiausią tikrų piratų žurnalą „Flintas“!

daugiau