Žurnalo "Super" lapkričio-gruodžio numeris

Sveika, superdrauge! Skelbiame tau iššūkį: ar išdrįsi išbandyti visą šį keistą maistą, apie kurį papasakojome naujausiame numeryje? Nekalbame apie aštuonkojus ar tarakonus – fui! Kalbame apie šokolade pamirkytus agurkėlius ar bananus su pomidorų padažu! Spoiler alert: visos šios keistenybės iš tikrųjų yra skanios!
Kol ilsėsi nuo mūsų keisto maisto iššūkio, būtinai paskaityk apie BTS. Be jokių abejonių galima sakyti, kad dabar tai yra populiariausia ir įdomiausia grupė visame pasaulyje!
Šiame numeryje turime kai ką papasakoti ir apie slimes. Neabejojame, kad esate tikros slime darymo ekspertės, tačiau ar žinojai, kad šlykštuką galima pasidaryti tik iš dviejų visiškai lengvai randamų ir pigių ingredientų?
Skyrelis apie gyvūnus šį mėnesį šiek tiek kitoks. Pasaulyje yra tiek daug mielų ir nuostabių gyvūnų, tiesiog sunku išsirinkti! Tad šį kartą nusprendėme parašyti apie TOP-10 mieliausių gyvūnų, kokius matėme 2018 metais! O kuris labiausiai patinka tau?
Kadangi 2018 metai jau artėja į pabaigą, o Naujų metų pažadas pradėti lankyti naują būrelį liko užmirštas, nusprendėme papasakoti apie kiek neįprastus šokius – cheerleadingą! Cheerleadingas – tai rungtynių šokiai, kurie tiesiog užkrečia linksmumu! Viską apie juos sužinosi lapkričio numeryje!
Visas šias gėrybes ir dar daugiau rasi naujausiame lapkričio mėnesio žurnale „Su P.E.R.“! Griebk „Su P.E.R.“ į rankas ir prisijunk prie superdraugių komandos!

daugiau