Žurnalo "Super" liepos-rugpjūčio numeris

Ei, superdraugės, kaip laikotės? Jus ir vėl aplankė Rūta, Ema ir Paula – tikra SUPER komanda! Kadangi vasara yra kelionių metas, pakalbėkime apie keisčiausius pasaulio kampelius. Pažadam, tikrai nustebsi, kad egzistuoja tiek daug nuostabių vietų! O kol lankysi visus egzotiškus, o gal ir lietuviškus, kampelius, galėsi žaisti mūsų pasiūlytus kelionės žaidimus, kad laikas mašinoje, lėktuve ar autobuse neprailgtų.
Ilgai galvojome, kokią žvaigždę pakalbinti, ir galiausiai nusprendėme, kad labiausiai mūsų „Su P.E.R.“ energiją atitinka Senjasa – su naujai įsižiebusi Lietuvos žvaigždė yra lygiai tokia pat pašėlusi kaip ir jūs, superdraugės!
Šiame liepos numeryje turime tau papildomą dovaną: vasaros veiklų sąrašą. Pasikabink jį ant sienos ir pildyk – jei vasaros gale viską atliksi, tikrai galėsi būsi užtikrinta, kad ši vasara bus nepamirštama!
Vasara bus tikrai nepamirštama, jei ją praleisi su savo geriausia drauge. Atlik mūsų testą ir išsiaiškink, kodėl tu ir tavo BFF esate neišskiriamos!
Ir tai ne viskas: žurnale rasi daug visko apie mopsus, vasarą labai aktualias džinsų madas ir guminukus, kuriuos gali pasidaryti namie! Praleisk šią nepamirštamą vasarą su „Su P.E.R.“!

daugiau