atgal
 • Naujas leidyklos „Flintas“ logotipas

  2019-03-15

  Norite sužinoti, kodėl mes nusprendėme skristi į kosmosą? O viskas buvo taip…

  Rodyti daugiau
 • Vilniaus knygų mugė 2019 m.

  2019-02-15

  Susitikime Vilniaus knygų mugėje!
  Jau vasario 21 d. startuoja didžiausia knygų mylėtojų ir leidėjų šventė! Intensyviai ruošiamės ir mes! Pakuojam naujienas, dovanas, Jūsų jau pamėgtas knygeles ir žurnalus!

  Rodyti daugiau
 • Kalėdinis pasiūlymas darželiams

  Rodyti daugiau
 • Žurnalo „Kutis“ fotosesija

  2018-05-03

  Emocijų katilas vis dar verda! Kartu su mažaisiais draugais šeimos restorane „Dėžutis“ turėjome neeilinį įvykį – žurnalo „Kutis“ fotosesiją!

  Rodyti daugiau
 • Naujas žurnalas „ATRASK su Guglium, Dronskiu ir Trutubu“

  2018-03-20

  „ATRASK su Guglium, Dronskiu ir Trutubu“ – tai technologijų, mokslo ir gamtos „kokteilis“ šiuolaikiniams 6-9 metų jaunuoliams, kurie nori atrasti, ištirti ir išbandyti pasaulį 360 laipsnių kampu ir ne tik.
  Šiame žurnale mokslinė informacija pateikiama padūkusios trijulės, Gugliaus, Dronskio ir Trutubo, atradimais, sudėtingus mokslinius reiškinius perkoduojant suprantama šiuolaikinių jaunuolių kalba.

  Rodyti daugiau
 • Naujas žurnalas „Pasakėlės užduotėlės“

  2018-03-15

  Kas du mėnesius išeinantis žurnalas „Pasakėlės užduotėlės“ skirtas 4-6 metų vaikams. Kiekvieno žurnalo numeryje skaitytojai ras vieną laiko patikrintą, mėgiamą ir jau kelias vaikų kartas džiuginančią pasakėlę. O kita žurnalo pusė skirta smagioms, lavinančioms, sumanumą ir gudrumą ugdančioms užduotėlėms, kuriose vėl pasirodys tos pasakėlės veikėjai.
  Naujausią numerį galite įsigyti didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose.

  Rodyti daugiau